کد خبر: 811757 A

سردار عباس‌زاده خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان از توقیف 4 دستگاه خودرو سواری و کشف پوشاک و البسه قاچاق در شهرستان اندیمشک خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران اقتصادی، ماموران پاسگاه انتظامی ایست و بازرسی "پل زال" در محور اندیمشک_ خرم آباد با اقدامات اطلاعاتی از تردد 4 دستگاه خودروی سواری پژو 405 حامل کالای قاچاق مطلع و با ایجاد تور ایست و بازرسی طی 4 عملیات پی در پی آنها راشناسایی و متوقف کردند.

این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از خودروهای توقیفی انواع پوشاک و البسه قاچاق از جمله  140 دست بلوزدخترانه، کاپشن و پالتو مردانه، 160 جفت کفش مردانه و زنانه، 220 دست پیراهن و شلوار، 550 دست تک پوش آستین بلند زمستانه و 500 دست زیرپیراهن فاقد هرگونه مدارک گمرکی کشف شد.

سردار عباس زاده تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی محموله های کشف شده را بالغ بر 4 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد کرده اند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به دستگیری 4 قاچاقچی و تشکیل پرونده مقدماتی و تحویل آنان به مرجع قضائی، خاطر نشان کرد: تمامی محورهای مواصلاتی استان تحت رصد کامل امنیتی و اطلاعاتی ماموران انتظامی می باشد و با قاچاقچیان به شدت برخورد خواهد شد.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر