کد خبر: 811274 A

سرپرست فرمانداری حمیدیه خبر داد:

سرپرست فرمانداری حمیدیه در جلسه ای که با حضور مدیر کل بانوان استانداری خوزستان و جمعی از بانوان فعال این شهرستان، از راه اندازی مجمع عمومی مشورتی زنان در شهرستان خبر داد و گفت: هدف از تشکیل مجمع مشورتی، شناسایی و معرفی ظرفیت بانوان در تمام عرصه ها است.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان حمیدیه، شاهین هاشمی در این جلسه با اشاره با راه اندازی مجمع عمومی زنان در روزهای آتی، اظهار کرد: هدف از تشکیل این مجمع عمومی شناسایی و معرفی ظرفیت بانوان شهرستان در تمام عرصه ها، افزایش نقش زنان در تصمیم گیری، کمک در رفع معضلات شهرستان بویژه در حوزه بانوان و ... می باشد.

وی در ادامه، تشکیل این مجمع مشورتی را حرکتی بسیار خوب در حوزه زنان و خانواده دانست و گفت: این مجمع عمومی، مشارکت زنان در عرصه های مختلف را افزایش می دهد، البته اجرای موفق آن نیازمند اراده و خواست و تصمیم بانوان شهرستان است.

سپس موسوی مدیرکل امور بانوان وخانواده استانداری خوزستان، هدف و ماموریت مجمع عمومی زنان را تقویت مشارکت و نقش زنان در تصمیم گیری ها برشمرد و تصریح کرد: تعداد اعضای مجمع عمومی زنان در شهرستان ها به تناسب جمعیت هر منطقه تعیین می شود.

وی در پایان افزود: زنان شایسته و توانمند فراوانی در سطح جامعه وجود دارد، اما بعضی از آنها نتوانستند اند شایستگی های خود را نشان دهند. با این وجود در چارچوب فعالیت دولت فرصتی ایجاد شد تا حداکثر استفاده برای نهاد سازی در حوزه زنان محقق شود و این مطالبه گری در نهایت شکل رسمی به خود گیرد.

حمیدیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر