کد خبر: 809579 A

رییس مرکز کارشناسان دادگستری خوزستان:

رییس جدید مرکز کارشناسان دادگستری خوزستان از برنامه ریزی این مرکز برای ارتباط و تعامل مستمر با دستگاه قضایی برای ارتقاء و پیشبرد اهداف و سیاست های این مرکز خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان، محمد کرم زاده با اشاره به اینکه نظر کارشناس برای قاضی در کشف حقیقت بسیار مهم و تاثیرگذار است، اظهار داشت: کارشناس دادگستری نقش مهمی در تصمیم گیری مقامات قضایی دارد و کارشناس با ارائه یک نظریه کارشناسی روشن که به حقیقت نزدیک باشد می تواند به قاضی برای صدور حکم قضایی کمک کند.

 وی تاکید کرد: این مرکز از حق و حقوق کارشناسان دادگستری استان دفاع می کند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

رییس مرکز کارشناسان دادگستری خوزستان با اشاره به ظرفیت و توانمندی کارشناسان دادگستری استان، عنوان کرد: هم اکنون بیش از 320 کارشناس دادگستری در این مرکز در حوزه های مختلف آماده خدمت رسانی به دستگاه قضایی و ادارات و سازمان های استان می باشند.

کرم زاده از برنامه ریزی برگزاری دوره های آموزشی برای کارشناسان عضو مرکز کارشناسان دادگستری خوزستان خبر داد و گفت: هدف از برگزاری دوره‌های آموزشی ارتقاء صلاحیت علمی کارشناسان دادگستری و ارتقاء مباحث علمی در رشته‌های تخصصی است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با تعامل و همکاری میان مرکز کارشناسان دادگستری و مجموعه دادگستری و حمایت رییس کل دادگستری استان شاهد اجرایی شدن سیاست ها و برنامه ها و ارتقاء جایگاه مرکز کارشناسان دادگستری خوزستان باشیم.

دادگستری خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر