کد خبر: 809264 A

سرهنگ دالوند خبر داد:

فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز از دستگیری قاتل فراری پس از وقوع نزاع بین دو جوان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محسن دالوند اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰، مبنی بر وقوع یک فقره نزاع منجر به جرح در منطقه شهرک رزمندگان اهواز، عوامل انتظامی بلافاصله در صحنه حاضرشدند.

وی افزود: پس از اعزام مأموران کلانتری ۱۷ به محل حادثه و بررسی موضوع مشخص شد، نزاع و درگیری به وجود آمده پس از تصادف بین یک خودروی سواری سمند و موتورسیکلت حادث شده که متعاقب آن راکبین پس از مشاجره لفظی شدید با یکدیگر درگیر شده و راننده خودروی سمند به وسیله چاقو راننده موتورسیکلت را مجروح و از صحنه متواری می شود.

فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز ادامه داد: پس از انتقال شخص مجروح به بیمارستان، نامبرده به علت جراحت وارده فوت می نماید تا بدینوسیله دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گیرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از تحقیقات به عمل آمده توسط پلیس و هماهنگی مرجع قضایی، مأموران کلانتری ۱۷ اهواز موفق شدند ظرف مدت کمتر از ۳ ساعت از وقوع قتل، قاتل را که یک جوان ۲۳ ساله و دارای اعتیاد به مصرف مواد مخدرصنعتی است و در حالیکه با به همراه داشتن مبالغی وجوه نقد، قصد خروج از کشور به عراق را داشت، در یکی از روستاهای شهرستان حمیدیه، شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه، دستگیر کنند.

سرهنگ دالوند در پایان با اشاره به تحویل متهم به مرجع قضایی، خاطرنشان کرد: خود کنترلی و خویشتنداری در زمان عصبانیت مانع وقوع حوادث ناگوار و جبران ناپذیرناشی از خشم است.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر