کد خبر: 806934 A

همزمان با هفته دولت؛

همزمان با هفته دولت و با حضور استاندار خوزستان، نماینده، امام‎جمعه، فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان دزفول، مجتمع تفریحی گلباران (رویال‎سنتر) افتتاح گردید.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی و امور بین‎الملل اداره‎کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان، حجت‎‎اله آریایی‎نیا رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دزفول امروز چهارشنبه 13 شهریورماه با اعلام این خبر اظهار کرد: مجتمع تجاری تفریحی رویال سنتر در هشت طبقه و بالغ بر  24 هزار متر مربع فضای خالص به منظور رفاه حال مردم شریف استان ایجاد و راه‎اندازی شده است.

وی با بیان این‎که مجتمع تجاری تفریحی گلباران با ایجاد بیش از 650 فرصت شغلی به صورت مستقیم و هزاران فرصت شغلی به صورت غیر مستقیم افتتاح شد، افزود: این مجتمع بین دو شاه‎راه اصلی متصل‎کننده شهرهای اطراف واقع شده و محل احداث آن در یکی از معروف‎ترین مناطق تفریحی خوزستان واقع شده که پذیرای بیش از هفت میلیون گردشگر در طول سال است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: باتوجه به گرمای طاقت‎فرسای خوزستان و بعضاً وجود گرد و غبار، این مجتمع تجاری تفریحی دارای کامل‎ترین و مدرن‎ترین تجهیزات برودتی و رفاهی روز دنیا نیز می‎باشد.

وی خاطرنشان کرد: بام سبز هم به عنوان جایگاهی خاص به منظور ارائه خدمات رفاهی ویژه، جزو برنامه‎های آتی این مجموعه است که طی ماه‎های آینده ایجاد و راه‎اندازی خواهد شد.

میراث فرهنگی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر