کد خبر: 805353 A

مسابقات ورزشی شرکت های پتروشیمی؛

15 مدال انفرادی و یک مقام تیمی حاصل کار بانوان ورزشکار سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در مسابقات شرکت های پتروشیمی بود.

به گزارش ایلنا از بندر امام خمینی و به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، در جریان برگزاری مسابقات ورزشی شرکت های پتروشیمی و در رشته شنا، تیم شنای بانوان این سازمان، در بین ۱۴ تیم شرکت کننده  موفق به کسب ۱۵ مدال رنگارنگ شد.

ترکیب بانوان مدال آور سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، به این شرح بود: ۲ مدال طلا (کریمی دولت آبادی و عباسی زاده)، ۴ مدال نقره (جلالی (2 مدال) شیرعلی و عباسی زاده) و ۹ مدال برنز (چاربند (۲مدال)، سده ای (2 مدال)، پناهی زاده، آرمون، شیرعلی، احمدمحمدی و کوشاری)

شرکت های پتروشیمی بندر امام، شیمیایی رازی، سازمان منطقه ویژه، عملیات غیرصنعتی، مبین، پازارگاد، خراسان جنوبی، جم، تندگویان، فجر، نوری، امیرکبیر، پارس و مارون در رقابت های شنا حضور داشتند.

بانوان تیرانداز این سازمان نیز در رشته تیراندازی (تپانچه و تفنگ بادی)، از بین ۵ تیم شرکت کننده، بندر امام، سازمان منطقه ویژه، امیرکبیر، مارون و تندگویان به مقام دوم تیمی دست یافتند و غالبی از تیم سازمان منطقه ویژه در رشته تفنگ بادی مدال طلای انفرادی این رشته را از آن خود کرد.

مسابقات ورزشی بانوان شرکت های پتروشیمی از تاریخ ۳ شهریورماه به میزبانی شرکت عملیات غیر صنعتی در ماهشهر آغاز شد و شرکت های پتروشیمی در رشته های مختلف ورزشی در آن شرکت کردند.

سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر