کد خبر: 804636 A

بمناسبت هفته دولت؛

پروژه بزرگ احداث مجتمع تجاری، تفریحی شهرداری هندیجان با مشارکت بخش خصوصی امروز و با حضور استاندار خوزستان به مناسبت هفته دولت کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، جمعی از مدیران کل استان، مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، مدیرکل شرکت گاز، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)، معاون مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک، مدیرکل شرکت آب و برق منطقه‌ای خوزستان، جمعی از معاونان و مسئولان استان خوزستان، فرماندار هندیجان، بخشدار مرکزی، امام‌جمعه، اعضای شورای شهر، شهردار و روسای ادارات و خبرنگاران پروژه‌های شهرستان هندیجان کلنگ زنی یا به بهره‌برداری رسیدند.

مهم‌ترین پروژه از نظر حجم کار و اعتباراتی که در آن برآورد شده است پروژه بزرگ مجتمع تجاری و تفریحی شهرداری هندیجان است که امروز با حضور استاندار خوزستان و فرماندار هندیجان کلنگ زنی شد.

علی بویری فرماندار هندیجان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، اظهار داشت: ساخت و تکمیل این پروژه چهره شهر هندیجان را دگرگون می‌کند و از همه‌ کسانی که در این کار بزرگ سهیم هستند تشکر می‌کنم.

فاروق جنتی رئیس شورای شهر هندیجان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، گفت: از استاندار خوزستان، فرماندار هندیجان، اعضای شورای شهر، شهردار و کارکنان شهرداری، مسئولان ادارات و رسانه‌ها که ما را در انجام مقدمات این پروژه بزرگ یاری کردند قدردانی می‌کنم، امیدوارم این پروژه و دیگر پروژه‌های شهرداری که در سطح شهر در حال اجرا هستند هر چه سریع‌تر با موفقیت به پایان برسند.

امیرعباس غزالی عضو شورای شهر و رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای شهر هندیجان نیز بیان کرد: این پروژه در اوایل دوره شورای پنجم و با رایزنی‌های فراوان با پیمانکار و بخش خصوصی صورت گرفت و در حدود دو سال، بحث فنی، قرارداد، استعلامات، هماهنگی با دستگاه‌های مسئول را انجام دادیم تا توانستیم به این مرحله برسیم.

وی افزود: سختی و مشقت‌های زیادی را در این راه متحمل شدیم و از همه ‌کسانی که یار و یاور ما بودند قدردانی می‌کنم. در حقیقت برای رفع محرومیت‌های هندیجان باید پروژه‌های بزرگی در این شهر راه‌اندازی کنیم.

غزالی ادامه داد: ما در این حوزه از سرمایه‌گذاران دعوت به همکاری کرده و از آن‌ها حمایت می‌کنیم.

همچنین در این مراسم روح‌الله درخشان سرپرست شهرداری هندیجان اظهار کرد: این پروژه از بزرگ‌ترین پروژه‌های شهرداری هندیجان است که تاکنون در حال ساخت و احداث است و اولین تجربه سرمایه‌گذاری و با همکاری بخش خصوصی صورت گرفته است که امروز با حضور استاندار خوزستان، فرماندار هندیجان، اعضای شورای شهر و مسئولان کلنگ زنی شد و امیدواریم تا یک سال آینده بتوانیم آن را به بهره‌برداری برسانیم.

وی افزود: در حال حاضر این پروژه با سرعت در حال ساخت‌وساز است و توقفی در کار نیست و با سرعتی که در این پروژه داریم در حال حرکت رو به ‌جلو هستیم. ما بر این پروژه نظارت و ارزیابی دقیقی داریم. از حضور استاندار خوزستان و همراهی فرماندار هندیجان، اعضای شورای شهر و مسئولان دستگاه‌های اجرایی نیز قدردانی و تشکر می‌کنم.

علی‌اکبر شیرعلی مدیرعامل شرکت راسخ سازان ماهرویان هندیجان و پیمانکار پروژه در این مراسم درباره پروژه، اظهار داشت: این پروژه با مشارکت بخش خصوصی و شهرداری هندیجان در حال احداث است. ما مقدمات کار را انجام دادیم و امروز با حضور مسئولان کلنگ زنی آن را انجام می‌دهیم.

وی تصریح کرد: مبلغ سرمایه‌گذاری 37 میلیارد تومان است، 15 هزار مترمربع زیربنای پروژه شامل 3 طبقه، یک طبقه پارکینگ و دو طبقه تجاری است و مهندس ناظر پروژه، واحد دفتر فنی شهرداری هندیجان است که بر کل اجرای پروژه نظارت دارد.

WhatsApp Image 2019-08-30 at 10.36.18 AM(1)

WhatsApp Image 2019-08-30 at 10.36.18 AM

WhatsApp Image 2019-08-30 at 10.36.19 AM(1)

WhatsApp Image 2019-08-30 at 10.36.19 AM

WhatsApp Image 2019-08-30 at 10.36.20 AM

هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر