کد خبر: 804092 A

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان عنوان کرد:

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان گفت: با تعامل دستگاه ها غرفه های ساخته شده نمایشگاه فولاد را به همان شکل مستقر نگه داشتیم و به این ترتیب هزینه های بسیار زیادی با جلوگیری از ساخت غرفه مجدد کاهش پیدا کرد. 

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از کمیته اطلاع رسانی نمایشگاه بزرگداشت هفته دولت، سعید رضوانی شامگاه چهارشنبه در آیین افتتاحیه نمایشگاه هفته دولت و دومین نمایشگاه تخصصی اشتغال و کارآفرینی خوزستان با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: امسال دو نمایشگاه "هفته دولت" و "کارآفرینی و اشتغال" به صورت همزمان افتتاح شدند. وی افزود: حدود دو هفته قبل نمایشگاه فولاد در محل نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار و با تعامل دستگاه ها غرفه های ساخته شده را به همان شکل مستقر نگه داشتیم و به این ترتیب هزینه های بسیار زیادی با جلوگیری از ساخت غرفه مجدد کاهش پیدا کرد. 

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان تصریح کرد: این نمایشگاه نسبت دو سال ماقبل بیشترین میزان مشارکت را دارد و امیدواریم که این حضور و مشارکت سبب خیر شده و خدمات بیشتری به منصه ظهور برسد.

رضوانی با اشاره به مشارکت خوب دستگاه‌های اجرایی برای حضور در نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته، عنوان کرد: امیدواریم در این نمایشگاه نیز بتوانیم دستاوردهای دولت را بهتر از همیشه به معرض نمایش بگذاریم.

وی در پایان گفت: شرکت نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان همکاری خوبی با دستگاه‌های اجرایی و شرکت های حاضر در این دو نمایشگاه داشته است.

سعید رضوانی هفته دولت 98
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر