کد خبر: 803837 A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: توزیع ۲ هزار بسته لوازم خانگی «طرح مهرانه» هلال احمر بین سیل زدگان خوزستان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، علی خدادادی عصر امروز چهارشنبه ۶ شهریور ماه از آغاز طرح مهرانه در خوزستان خبر داد و اظهار کرد: ۲ هزار بسته لوازم خانگی از محل کمک‌های مردمی به جمعیت هلال احمر آماده توزیع شده که از امروز بین سیل زدگان استان توزیع می‌شود.

وی افزود: این بسته‌ها شامل یخچال، اجاق گاز، فرش و پتو است که به تعداد 2 هزاربسته در تمامی مناطق سیل زده استان خوزستان توزیع می شود.

خدادادی تصریح کرد: وقوع سیل ویرانگر فروردین ماه امسال علاوه برجای گذاشتن خسارات فراوان به بخش‌های مختلف زیرساختی استان خوزستان، موجب از بین رفتن اثاثیه منزل و لوازم زیستی مردم شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان اشاره کرد: مشارکت پرشور و مسئولانه مردم ایران در اهدای کمک های نقدی و غیر نقدی به جمعیت هلال احمر برای سیل زدگان برگ زرین دیگری را در کارنامه این مرز و بوم اضافه کرد.

وی ادامه داد: مردم در هر زمانی که مشکلی به‌وجود آمده و حادثه‌ای رخ داده، در کنار دیگر هموطنان‌مان بوده‌ و در حد بضاعت خود گامی برای کاهش رنج و مشکلات دیگران برداشته‌اند.

خدادادی یاد آور شد: بیش از 130 روستا در جریان سیل اخیر در استان دچار آسیب شدند که با هماهنگی با دستگاه های مرتبط، اقلام ضروری زندگی در بین آسیب دیدگان سیل فروردین ماه توزیع می شود.

25ec3080-9a2c-47e7-af85-47eb2609b60b

جمعیت هلال احمر خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر