کد خبر: 803823 A

سردار عباس‌زاده خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 500 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک در محورهای مواصلاتی شهرستان‌های هندیجان و بهبهان خبر داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "حیدر عباس‌زاده" در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی و مبارزه قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر، پلیس مبارزه با موادمخدر استان با همکاری پلیس شهرستان‌‌های هندیجان و بهبهان با پایش اطلاعاتی طی 24 ساعت گذشته از انتقال 2 محموله مطلع شدند.

وی بیان داشت: در این راستا ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با اقدامات تخصصی یک دستگاه خودروی پژوپارس حامل موادمخدر را شناسایی و با همکاری ماموران ایستگاه بازرسی امامزاده عبدالله شهرستان هندیجان طی عملیاتی غافلگیرانه آن را متوقف کردند.

سردار عباس‌زاده تصریح کرد: در بازرسی از خودروی توقیفی مقدار 490 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک با لفافه که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف و در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در عملیاتی دیگر ماموران پاسگاه انتظامی درونک شهرستان بهبهان با اقدامات تخصصی و کنترل تردد خودروهای عبوری یکدستگاه خودروی سواری حامل مواد مخدر با یک سرنشین را شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از آن مقدار 10 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

سردار عباس زاده با بیان اینکه در مجموع این 2 عملیات 500 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد، خاطرنشان کرد: در این رابطه 2 دستگاه خودرو توقیف و 2 قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و تحویل مرجع قضائی داده شدند.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر