کد خبر: 803431 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

رئیس بیمارستان امام خمینی اهواز، در واکنش به انتشار فیلم یک بیمار رها شده در خیابان، گفت: بیماری که به تازگی فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده است، با رضایت شخصی خود و همراهانش از این بیمارستان خارج شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، به دنبال پیگیری‌های خبرنگار ایلنا "مونگهی" در خصوص رها کردن یک بیمار بدحال در کنار خیابان، اظهار کرد: بیمار مورد نظر از تاریخ ۲۷ مردادماه تا ۳ شهریور در بیمارستان امام خمینی اهواز بستری بوده و بدون دریافت کمترین هزینه‌ای مداوا شده و مورد معاینه پزشکان متخصص قرار گرفته است.

وی افزود: با وجود توصیه پزشکان مبنی بر ادامه درمان، همراهان بیمار با اصرار و رضایت شخصی اقدام به انتقال او به بیمارستان دیگری کردند.

مونگهی با اشاره به اینکه مکان فیلم‌ منتشر شده در فضای مجازی مربوط به بیمارستانی است که قرار بوده در آن بستری شود، تصریح کرد: ما از اینکه چرا این بیمار در کنار خیابان قرار گرفته و در بیمارستان مورد نظر همراهان او، بستری نشده، اطلاعی نداریم.

رئیس بیمارستان امام خمینی اهواز تاکید کرد: عدم تعویض لباس و خارج نکردن آنژوکت از دست بیمار ناشی از کوتاهی کارکنان بیمارستان است.

وی هرگونه کوتاهی در مداوا و اصرار به خروج بیمار توسط مسئولان بیمارستان امام خمینی را تکذیب کرد.

خبرنگار: مریم جم

بیمارستان امام خمینی اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر