کد خبر: 802411 A

سردار عباس‌زاده خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 60 میلیارد ریال محموله کالای قاچاق در شهرستان ماهشهر خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تشدید برخورد با قاچاقچیان، ماموران مبارزه با کالای قاچاق شهرستان ماهشهر با کار اطلاعاتی و رصد و کنترل دقیق محورهای مواصلاتی "هندیجان- ماهشهر" از تردد یک کامیون و 3 پراید وانت حامل محموله بار قاچاق مطلع و با ایجاد تور ایست و بازرسی خودروهای مذکور را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پلیس در بازرسی از بار خودروها 626 طاقچه پارچه خارجی، یک هزار و 27 ثوب البسه و 2 دستگاه یخچال فریزر فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی را کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستگیری 4 متهم در این رابطه، تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان، ارزش ریالی کالای مکشوفه 60 میلیارد ریال برآورد شده که متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان خاطرنشان کرد: سودجویان و مخلان اقتصاد داخلی کشور بدانند نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و کنترل تحرکات، با هرگونه فعالیت سودجویانه قاطعانه برخورد خواهند کرد و برای پاسداری از سرزمین عزیزمان تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر