کد خبر: 801198 A

فرمانده انتظامی خوزستان خبر داد؛

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف ۵۸ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین در محور مواصلاتی شهرستان هندیجان خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر و اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی اصلی و فرعی ورودی استان، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با تلاش اطلاعاتی و اقدامات پلیسی از انتقال محموله شیشه و هروئین به شهرستان هندیجان مطلع شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با رصد دقیق اطلاعاتی محور تردد خودروی حامل مواد مخدر را شناسایی و با همکاری ماموران ایستگاه ایست بازرسی امامزاده عبدالله شهرستان هندیجان در یک عملیات غافلگیرانه خودروی ام وی ام با ۲ سرنشین را متوقف کردند.

سردار عباس زاده بیان کرد: ماموران پلیس در بازرسی از خودروی توقیفی مقدار 45 کیلوگرم مواد روان گردان شیشه و 13 کیلوگرم موادمخدر از نوع هروئین که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: دو قاچاقچی دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شدند.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر