کد خبر: 800737 A

استاندار خوزستان تاکید کرد:

استاندار خوزستان بر ارتقاء پوشش مخابراتی و تدارک زیرساخت های آب، فاضلاب، برق و جاده در مرزهای شلمچه و چذابه تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان، نشست ستاد استانی اربعین حسینی روز چهارشنبه ۳۰ مردادماه به ریاست غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در محل استانداری برگزار شد. 

استاندار خوزستان در این نشست گفت: در حوزه زیرساخت فعالیت‌هایی در مرز چزابه آغاز شده و دستگاه ها وارد کار شده اند.

وی افزود: دستگاه های راه و شهرسازی، راهداری، آب و فاضلاب برق و مخابرات فعال تر شوند و وقت بیشتری اختصاص دهند و آماده استقبال از زائرین زیاد باشند.

شریعتی اظهار داشت: امسال پیش‌بینی بر این است که زائران بیشتری خواهیم داشت. مرز خسروی هم خوشبختانه بازگشایی شده است که موجب کاهش بار می‌شود، اما قاعدتاً این کاهش بار بیشتر از مرز ایلام خواهد بود تا مرزهای خوزستان.

رئیس ستاد اربعین حسینی خوزستان ادامه داد: با توجه به حذف ویزا در امسال افزایش زائران محتمل‌تر است به همین علت آمادگی لازم را داشته باشید و افزایش تعداد زائران را در نظر بگیرید.

استاندار خوزستان تصریح کرد: مطابق برنامه ریزی صورت گرفته موضوع فاضلاب و سرویس‌های بهداشتی با آبفا اهواز بوده است و موضوع آب شرب با شرکت آب و فاضلاب روستایی بوده است و این مسئله به همین صورت تقسیم بندی شده ادامه یابد و انجام شود.

رئیس ستاد اربعین حسینی خوزستان خاطرنشان کرد: با توجه به جمعیت بیشتر زائران برای امسال دکل های بیشتری برای پوشش بهتر مخابراتی نصب شود تا در این زمینه اختلال نداشته باشیم.

وی تاکید کرد: پارکینگ ها، موکب ها و جاده بین موکب ها که سریعاً باید تکمیل شود همه ساماندهی شود.

شریعتی عنوان کرد: همچنین دستگاه های فرهنگی و تبلیغاتی هم حتماً وظایف مربوطه را انجام دهند.

استاندار خوزستان ادامه داد: بهداشت و درمان هم به ویژه در زمان برگشت زائران اقدامات لازم را برنامه ریزی نماید تا بدون دغدغه این مراسم بزرگ که نماد قدرت شیعه است را به خوبی برگزار کنیم.

شریعتی در پایان گفت: رضایتمندی کشور از خوزستان در سال‌های گذشته بالا بوده است و انتظار این است که سال به سال وضعیت بهبود یابد از این رو مسئولان به صورت شبانه روزی وقت بگذارند تا مشکل خاصی پیش نیاید.

استانداری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر