کد خبر: 798649 A

سردار اشتری در بازدید از مرز شلمچه خبر داد:

فرمانده نیروی انتظامی در بازدید از مرز شلمچه، از آمادگی صد درصدی ناجا برای برگزاری مراسم اربعین حسینی(ع) و خدمت رسانی به زائران خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در جلسه ستاد اربعین که در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان خرمشهر برگزار شد، اظهار داشت: تمهیدات انتظامی و ترافیکی لازم برای تسهیل تردد زائران اربعین حسینی(ع) از قبیل امکانات، تجهیزات و نیز استفاده از نیروهای پلیس استان و همچنین نیروهای کمکی استان‌های همجوار در نظر گرفته شده تا نیروی انتظامی همچون سالیان گذشته در مرز بین المللی شلمچه به نحو شایسته خدمتگزار زائران حسینی باشد.

وی از آمادگی کامل نیروی انتظامی برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) خبرداد و گفت: در بخش های امنیتی و انتظامی،کنترل و مدیریت جمعیت و حوزه ترافیکی با تمام توان و امکانات موجود در این ماموریت معنوی شرکت خواهیم کرد.

فرمانده ناجا ادامه داد: با توجه به زمان باقیمانده و با همکاری و هماهنگی مسئولان استانی و همچنین دستگاه های مرتبط مشکلات و نواقص مربوط به ساماندهی و تجهیز پارکینگ ها، آسفالت مسیر های ورودی و خروجی، نصب علائم جاده ای و هشدار دهنده و ... برطرف خواهیم کرد.

گفتنی است، بازدید از گیت های ورود و خروج، کنترل گذرنامه و پارکینگ های مرز بین المللی شلمچه از دیگر برنامه های سفر فرمانده نیروی انتظامی به استان خوزستان می باشد.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر