کد خبر: 797213 A

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان:

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: اجرای طرح ملی «با مهر تا مهر» که در روستای سیل زده میثم تمار شهرستان شوش آغاز شد، در راستای حمایت از کودکان مناطق سیل زده کشور و توسط سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، علی پهلوان امروز دوشنبه ۲۱ مردادماه اظهار کرد: اجرای طرح «با مهر تا مهر» با هدف جمع‌آوری و توزیع کتاب، نوشت‌افزار و اسباب‌بازی برای دانش آموزان مناطق متأثر از سیل‌ فروردین ماه امسال در خوزستان آغاز شده است.

وی افزود: این طرح ظهر امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی از روستای سیل زده میثم تمار شهرستان شوش و با مشارکت معتمدین، شیوخ، عموم مردم و کودکان این روستا آغاز شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر تصریح کرد: طرح ملی «با مهر تا مهر» از امروز آغاز و تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت.

در ادامه علی خدادادی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان در آئین آغازین طرح ملی «با مهر تا مهر» در روستای سیل زده میثم تمار شهرستان شوش گفت: طرح «با مهر تا مهر» جمعیت هلال احمر در ۱۳۳ روستای خوزستان اجرا می شود.

وی عنوان کرد: طرح «با مهر تا مهر» با هدف اهدای کمک های مردمی در مناطق متأثر از سیل اجرا می شود.

خدادادی تاکید کرد: این طرح به مناسبت عید سعید قربان و با توجه به حمایت هایی که مردم عزیز کشورمان از مردم سیل زده داشتند، از روستای میثم تمار شوش آغاز شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان عنوان کرد: امروز با حضور دانش آموزان روستای میثم تمار، لوازم التحریر، اسباب بازی و کتاب های اهدایی مردم از سراسر کشور به کودکان این روستا اهدا شد.

وی اشاره کرد: بیش از ۱۳۳ روستای متأثر از سیل در استان وجود دارد که کمک های اهدایی مردم در تمام این مناطق توزیع می شود.

خدادادی بیان کرد: با توجه به وقوع سیل در بهتر سال جاری و توجه عموم مردم به حل مسائل معیشتی، سازمان جوانان هلال‌احمر براساس ماموریت خود و با هدف رفع نیاز‌های فرهنگی خانواده‌ها با توجه به اوقات فراغت تابستان و سال تحصیلی جدید، طرح «با مهر تا مهر» را اجرا می کند.

در پایان سیده لیلا جادران، سرپرست جمعیت هلال احمر شوش اظهار کرد: طرح ملی «با مهر تا مهر» از روستای سیل زده میثم تمار این شهرستان آغاز و در ۲۸ روستای متأثر از سیل شوش تا پایان شهریور امسال اجرا می شود.

WhatsApp Image 2019-08-12 at 2.35.22 AM

WhatsApp Image 2019-08-12 at 2.35.22 AM(1)

WhatsApp Image 2019-08-12 at 2.35.50 AM

خبرنگار: مریم جم

جمعیت هلال احمر خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر