کد خبر: 795811 A

مدیرعامل شرکت نهروان گفت :کلیه نیروهای انسانی شاغل در منطقه آزاد اروند شناسه کار منابع انسانی دریافت می کنند.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی شرکت نهروان، حسن جابری مجری طرح در آیین  رونمایی از سامانه شناسه کار منابع انسانی که همزمان با هفته ملی مهارت و در جشنواره مهارت اروند که با حضور مدیران منطقه آزاد، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان، نمایندگان مجلس و مسئولین دستگاه های اجرایی آبادان و خرمشهر برگزار شد، اظهارکرد: طرح شناسه کار منابع انسانی برای نیروهای کار شاغل در منطقه پس از سپری نمودن فرآیندهای قانونی و تشکیل پرونده الکترونیکی در سامانه جامع این طرح، کارت شناسه الکترونیکی صادر می گردد.

جابری افزود: در حقیقت در این طرح که حذف چالش های جاری در جامعه کارفرمایی، کارگری و شهروندان را مدنظر قرار داده است، مزیت های قابل توجهی به تفکیک برای کارفرمایان، نیروی انسانی که در واقع سرمایه انسانی هر سازمان تلقی می گردند و شهروندان که از منابع انسانی اصناف، صنایع و شرکت های ارائه دهنده خدمات مانند واحدهای تامین کننده مواد غذایی، کارگاه های تعمیر لوازم خانگی و ... استفاده می کنند و نیز دستگاه های نظارتی در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: طرح شناسه کار منابع انسانی تحولی در نظام مدیریت منابع انسانی می باشد که برای اولین بار در کشور پس از سه سال اجرای آزمایشی همزمان با هفته ملی مهارت رسماً در منطقه آزاد اروند رونمایی گردید.

مدیرعامل شرکت نهروان خاطرنشان کرد: جزئیات بیشتر در خصوص مزایای این طرح برای کلیه بهره برداران شامل کارفرمایان، نیروهای انسانی شاغل و نیز شهروندان متعاقباً اطلاع رسانی می گردد.

شرکت نهروان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر