کد خبر: 795752 A

سرپرست فرمانداری شهرستان حمیدیه به مناسبت 17 مردادماه، سالروز شهادت شهید محمد صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و روز خبرنگار از خبرنگاران این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان حمیدیه، شاهین هاشمی سرپرست فرمانداری حمیدیه در آیین تجلیل از خبرنگاران این شهرستان که در دفتر فرماندار برگزار شد، با اشاره به حساسیت کار خبرنگاران اظهار داشت: اصلی ترین وظیفه خبرنگاران انتقال پیام انقلاب اسلامی وخدمات نظام به مردم است.

وی بیان کرد: خبرنگاران باید با چشم تیزبین و فعالیت سازنده، اخبار، اطلاعات و خدمات دولت را بدون کم و کاستی به مردم برسانند و آن ها را با فعالیت ها و خدمات دولت بیشتر آشنا کنند.

 سرپرست فرمانداری با اشاره به اینکه اصحاب رسانه به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولین شناخته می شوند و چشم بینا و گوش شنوای مردم هستند، گفت: رسانه معتمد مردم است و اهالی رسانه باید تلاش کنند که درد، گرفتاری ها و مشکلات مردم را با شفافیت به مسئولین منتقل کنند.

وی با بیان اینکه، دغدغه اصلی خبرنگاران باید همواره پیشرفت شهرستان در سایه همدلی و تعامل سازنده بایکدیگر و مسئولین باشد، افزود: انتقادهای سازنده، دلسوزانه و همراه با ارائه پیشنهادهای دقیق توسط خبرنگاران عامل توسعه شهرستان خواهد بود.

هاشمی در پایان ضمن گرامی داشت یاد شهدای گرانقدر عرصه اطلاع رسانی، این روز مبارک را به تمامی تلاشگران عرصه خبر و رسانه، روزنامه نگاران، خبرنگاران، عکاسان خبری و جامعه اطلاع رسانی صمیمانه تبریک گفت.

WhatsApp Image 2019-08-07 at 5.56.29 AM

WhatsApp Image 2019-08-07 at 5.56.30 AM(1)

WhatsApp Image 2019-08-07 at 5.56.30 AM

حمیدیه روز خبرنگار 98
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر