کد خبر: 795261 A

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان خبرداد:

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از کسب رتبه یک کشوری گروه آزمایشی ریاضی و رتبه ۹ کشوری گروه آزمایشی تجربی کنکور سراسری ۹۸ خبر داد.

به گزارش ایلنا، مهدی رفیعی در این باره اظهار کرد: صبح امروز نفرات برتر هر یک از گروه‌های آزمایشی پنجگانه علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان آزمون سراسری ۹۸ توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد که در میان این نفرات برتر ۲ دانش آموز خوزستانی با کسب رتبه اول و نهم کشوری در گروه های آزمایشی  ریاضی و تجربی را کسب کردند.

وی در ادامه با اشاره به دانش آموزان برتر خوزستانی در کنکور سراسری ۹۸، عنوان کرد: علیرضا سخایی‌راد دانش‌آموز دبیرستان استعدادهای درخشان دوره دوم شهید بهشتی اهواز توانست با شایستگی کامل رتبه اول کشور را در گروه آزمایشی ریاضی به دست آورد. همچنین سیاوش کیانپور دیگر دانش آموز این مدرسه سمپاد موفق به کسب رتبه ۹ کشور در گروه آزمایشی تجربی شد.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات معلمان و والدین این دو دانش آموز نخبه، خاطرنشان کرد: دانش آموزان خوزستانی همواره شایستگی های خود را در میادین مختلف علمی به اثبات رسانده اند. کسب این دو رتبه افتخار آمیز در بزرگترین ماراتن علمی کشور را به مردم شریف استان خوزستان تبریک می گویم.

آموزش و پرورش دانش آموزان شهید بهشتی کنکور اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر