کد خبر: 791091 A

سردار عباس‌زاده خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری کلاهبردار حرفه ای با وعده خرید ملک و باغ در شهرستان ماهشهر خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از پایگاه‌خبری پلیس، سردار حیدر عباس‌زاده اظهار داشت: در پی دریافت نیابت قضایی از استان آذربایجان شرقی در خصوص انجام تحقیقات و شناسایی متهمان پرونده کلاهبرداری به پلیس امنیت عمومی، رسیدگی به این پرونده در دستور کار قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود:در همین رابطه ماموران پلیس شهرستان ماهشهر با تحقیقات تخصصی دریافتند که فردی با وعده خرید ملک و باغ از چهار نفر کلاهبرداری کرده است.

سردار عباس‌زاده بیان کرد: با تکمیل شدن تحقیقات، ماموران پلیس با رصد اطلاعاتی محل اختفاء متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

 وی تصریح کرد: متهم در بازجویی پلیس تاکنون به کلاهبرداری از چهار نفر به مبلغ 100 میلیارد ریال با وعده خرید ملک و باغ اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به تحویل متهم به مرجع قضائی به شهروندان توصیه کرد: به افراد ناشناس که با وعده انجام معاملات سود آور و با ظاهری فریبنده و یا تبلیغات گمراه کننده قصد نزدیک شدن و اخذ سرمایه شما را دارند، اعتماد نکنید و در صورت مواجه شدن با این افراد، مراتب را به پلیس 110 اعلام کنند.

ماهشهر نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر