کد خبر: 789947 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اهواز از دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای منزل با ۳۴ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، سرهنگ کیومرث کشوری اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح شهرستان اهواز، بررسی موضوع، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کارقرار گرفت.

سرهنگ کشوری افزود: ماموران انتظامی کلانتری ۲۷ و ۱۸ این فرمانده موفق شدند با انجام اقدامات اطلاعاتی، همچنین با تجزیه و تحلیل شیوه سرقت ها ۲ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار منزل را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی های به عمل آمده از مخفیگاه این ۲ سارق سابقه‌دار، مقادیر زیادی اموال سرقتی از قبیل: گوشی های تلفن همراه، باتری‌خودرو، دوربین فیلمبرداری، دوچرخه، سنگ جت، پمپ های آب، کابل‌های برق، تجهیزات مربوط به محتویات داخل خودرو و مقداری مواد مخدر کشف شد و متهمان در تحقیقات پلیس به ۳۶ فقره سرقت منزل از نقاط مختلف شهر اهواز اعتراف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی اهواز در پایان ضمن اشاره به تحویل متهمین به مراجع قضایی، به شهروندان توصیه کرد: تجهیز منزل به دوربین‌های مداربسته، استفاده از تجهیزات ایمنی در ساختمان و به کارگیری نگهبان محله از راهکارهای مؤثر در پیشگیری از سرقت منزل می باشد.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر