کد خبر: 788680 A

ظهر امروز صورت گرفت؛

کارجویان هویزه ای که ۲ سال است در انتظار استخدام توسط شرکت نفتی متن هستند، ظهر امروز مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، ظهر امروز یکشنبه ۳۰ تیرماه، ۲۰ نفر از کارجویان شهرستان هویزه که در انتظار جذب توسط شرکت مهندسی و توسعه نفت(متن) هستند در اعتراض به ۲ سال تاخیر در این امر مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.

یکی از این کارجویان گفت: ۲ سال است که هر بار ما را با یک بهانه ای از سر باز می کنند؛ یک بار می گویند نامه عدم سوء پیشینه بیاورید، وقتی نامه را میبریم‌ می گویند بروید نامه وضعیت امنیتی را بیاورید، آن را هم می بریم، می گویند بروید تا خبرتان کنیم.

این کارجویان شهرستان هویزه که ۲۰ نفر هستند و از ۲ سال پیش در انتظار جذب توسط شرکت متن به سر میبرند، می گویند: ماه گذشته پیش استاندار آمدیم و او قول داد ظرف یک هفته یکی از مسئولین شرکت را برای جذب ما ۲۰ نفر پای کار بیاورد، ولی اکنون یک ماه از وعده استاندار گذشته و هیچ اتفاقی نیفتاده است.

یکی دیگر از کارجویان گفت: هفته گذشته شکایت خود را نزد مدیرکل سیاسی استاندار (حبیب الله فضل الله پور) بردیم و همانجا با رئیس حراست شرکت متن تهران تماس گرفت و قرار بود امروز پاسخ پیگیری را به ما بدهد، اما الان که آمدیم میگوید بروید و شنبه آینده بیایید.

این کارجویان که از این امروز و فردا کردن شرکت متن به ستوه آمده اند، می گویند: حتی از شورای اشتغال نامه گرفتیم و رای شورای تامین مبنی بر جذب ما ۲۰ نفر صادر شده است، اما متاسفانه کسی پاسخگوی ما نیست.

WhatsApp Image 2019-07-21 at 6.21.15 AM(1)

WhatsApp Image 2019-07-21 at 6.21.15 AM(2)

WhatsApp Image 2019-07-21 at 6.21.15 AM

خبرنگار: مریم جم

هویزه استانداری استان خوزستان تجمع کارجویان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر