کد خبر: 787909 A

فرمانده نیروی انتظامی ماهشهر خبر داد:

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ماهشهر از مال باختگان ماه جاری شهرهای بندر امام و ماهشهر، جهت شناسایی اموال سرقتی خود و تحویل آن دعوت به عمل آورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ماهشهر، سرهنگ رضا پاپی از دستگیری عامل تیراندازی توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: در اجرای طرح  برخورد با عاملان تیراندازی ها، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت این فرماندهی یک نفر از عاملان تیراندازی ها را شناسایی و با ‌کسب مجوز قضایی طی عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی گفت: در این عملیات، ماموران این سازمان موفق به کشف و ضبط  ۱ قبضه سلاح شکاری شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندر ماهشهر، در ادامه از اجرای طرح امنیت اجتماعی، خبرهایی در اختیار خبرنگار ایلنا قرار داد و افزود: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی که در سطح شهرستان ماهشهر و حومه انجام شد همکاران ما موفق به کشف ۱۳ دستگاه لواز خانگی، ۱۸ قطعه خودرو و موتور سیکلت، ۶ دستگاه کامپیوتر، ۵۰ متر کابل مخابراتی، ۶ دستگاه رسیور، ۱۲ دستگاه تلفن همراه، ۸ قطعه سیمکارت و ۳ عدد کارت سوخت و کارت پایان خدمت جعلی شدند.

وی عنوان کرد: از مال باختگانی که در ماه جاری اموال سرقتی داشتند تقاضا می شود جهت شناسایی و تحویل و تکمیل گزارش اولیه به فرماندهی بندر امام خمینی (ره)، و ماهشهر مراجعه کنند.

 

خبرنگار: سالار قاسم پور

ماهشهر استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر