کد خبر: 787629 A

فرمانده انتظامی دزفول خبر داد:

فرمانده انتظامی دزفول از راه اندازی گشت ساحلی پلیس در رودخانه دز از قسمت ساحل پارک تفریحی دولت تا منطقه چال کندی در بخش شهیون این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سرهنگ روح الله گراوندی اظهار داشت: با توجه به جاذبه های متنوع گردشگری دزفول همواره این شهرستان در فصل تابستان پذیرای مسافران و گردشگران بخصوص در ساحل رودخانه دز می باشد که در این راستا نیروی انتظامی با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی و برخورد با معضلات اجتماعی گشت ساحلی راه اندازی و فعال شد.

وی افزود: بعلت تراکم جمعیت و سرازیر شدن مسافران در سواحل رودخانه دز، بیشتر فعالیت گشت ساحلی پلیس در روزهای پایانی هفته خواهد بود، البته در سایر روزها نیز پلیس فعالیت و گشت زنی خود را خواهد داشت.

این مقام انتظامی در ادامه خواستار مشارکت بیشتر مردم با پلیس در جهت ارتقاء امنیت، اشاعه ارزش های اسلامی و  برخورد با هنجارشکنان در ساحل رودخانه دز شد.  

سرهنگ گراوندی با بیان اینکه پلیس همواره آماده خدمات رسانی و کمک رسانی به عموم مردم و مسافران می باشد، اظهار داشت: شهروندان می تواند در صورت مشاهده هر گونه تخلف و هنجار شکنی در ساحل رودخانه دز مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند و قطعا پلیس با هنجار شکنان برخورد خواهد کرد.

رودخانه دز نیروی انتظامی دزفول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر