کد خبر: 786452 A

به دعوت اتحادیه شماره یک مسکن مهر بندر امام برگزار شد؛

روز دوشنبه ۲۴ تیرماه به دعوت اتحادیه شماره یک مسکن بندر امام خمینی جلسه ای با حضور فرماندار شهرستان، شهردار بندر امام خمینی و معاونین وی و اعضای شورای اسلامی شهر، ریاست اداره آبفا، معاونت اداره راه و شهرسازی و مدیران عامل تعاونی های مسکن مهر بندر امام خمینی تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی، در ابتدای این جلسه ابوالقاسم کمالی فرد مدیرعامل اتحادیه شماره یک مسکن مهر بندر امام خمینی با تشریح مشکلات ساختاری و زیربنایی و امنیتی مسکن مهر خواهان رفع آنها به طور اساسی شد و گزارش کاملی از فعالیت های اتحادیه را به سمع و نظرحاضرین رساند.

سپس، محسن بیرانوند فرماندار شهرستان ماهشهر با ابراز تاسف از وضع موجود و اذعان به کاستی ها و محرومیت های مختلف، قول پیگیری و رفع مشکلات را داد.

بیرانوند با اشاره به مشکل بوجود آمده بین بانک صادرات و اعضای تعاونی مسکن مهر در خصوص نحوه محاسبه و تقسیط وام مسکن، گفت: نامه نگاری ها و صحبت هایی با مسئولین بانک شده و امیدوارم که بدون نیاز به طرح موضوع در شورای تامین شهرستان، این مشکل برطرف شود.

طبق صحبت فرماندار، بانک صادرات در شورای مسکن استان متقبل سهل انگاری و تاخیر شده و درحال رایزنی با تهران و هیئت مدیره مرکزی خود برای پیدا کردن راه حل مناسبی می‌باشد.

بیرانوند در مورد امنیت منازل تعاونی مسکن مهر نیز، قول داد در هفته آینده تا ساخت کلانتری در آن منطقه، به صورت شبانه روز و مدام یک دستگاه ماشین نیروی انتظامی و یک دستگاه موتور تریل مخصوص بسیج ویژه مسکن مهر در اختیار مسکن مهر بندر امام خمینی باشد و در تمام طول روز و شب در آنجا مستقر باشند.

فرماندار شهرستان ماهشهر، در خصوص برطرف نمودن مشکل روشنایی منازل تعاونی مسکن مهر، قول ۱۰۰٪ برای رفع این مشکل داد.

در این جلسه که شهردار و اعضای شورای شهر بندر امام نیز حضور داشتند، شهردار با مشخص نمودن علی عبادی به عنوان مدیر پروژه مسکن مهر، قول داد هفته آینده معابر اصلی و فضای بین بلوک ها را آسفالت و مسطح نماید. همچنین پارک بازی و احیاء فضای سبز به این پروژه اضافه می‌شود.

نیک نژاد ریس اداره آبفا بندر امام نیز قول مساعدت لازم داد که تا پایان امسال مشکل فاضلاب و خروجی آن به طور کامل در آن منطقه حل خواهد شد.

نیروی انتظامی با دستور فرماندار و قول تجهیزات، اعلام آمادگی صد در صد نموده و کلانتری بخش موظف به همکاری کامل شد.

در این جلسه اداره مسکن و شهرسازی موظف به صدور سند واحدها شد که آنها مشکل تاخیر صدور سند را به اداره ثبت اسناد ماهشهر تعمیم داده و فرماندار قول مرتفع نمودن این مشکل را اعلام نمود.

طبق گفته فرماندار ماهشهر، دو پتروشیمی بزرگ اعلام آمادگی جهت ساخت و ساز و ارائه خدمات در آن منطقه داده اند که به زودی اجرایی می شود‌.

بندر امام خمینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر