کد خبر: 786201 A

استاندار خوزستان تاکید کرد:

استاندار خوزستان ضمن تاکید بر مقابله با احتکارکنندگان، گفت: وسایل سرمایشی در خوزستان جزو کالاهای اساسی محسوب می‌شود و در شرایطی که قدرت خرید مردم کم شده است، نباید مانع خریدهای تکی شد و تنها باید با موارد قاچاق و شبکه‌ها برخورد شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، غلامرضا شریعتی در جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خوزستان، اظهار کرد: امسال، سال رونق تولید ملی است و ما با اشتغال‌زایی باید سبب ایجاد آرامش در کشور شویم؛ در این میان نیاز به مقابله جدی با بحث‌های شبکه‌ای گسترده قاچاق است، اما این برخوردها نباید به شکلی باشد که به موردهای جزیی خرید یک کالا توسط مردم و برای مثال از هندیجان تعمیم داده شود و مردم گمان کنند که شبکه‌های قاچاق را رها کرده و تنها به این موارد جزیی مشغول هستیم.

وی افزود: در شرایط موجود و با توجه به وضعیت خوزستان باید از ظرفیت‌های استان مانند بنادر، مرزهای آبی و خشکی در راستای مقابله با تحریم‌ها استفاده کنیم.

استاندار خوزستان در رابطه با کشت تابستانه، عنوان کرد: کشتی که در تابستان انجام شد در استان بی‌سابقه بوده است که به فرصتی برای خلق بیشتر ثروت و ایجاد فرصت‌های شغلی تبدیل شد و امیدواریم که این مسیر و همچنین تولید داخلی گسترش پیدا کند.

استانداری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر