کد خبر: 782110 A

با کسب 18 مدال رنگارنگ صورت گرفت؛

کارگران ورزشکار خوزستان با کسب 18 مدال رنگارنگ در مسابقات جهانی ورزش کارگری در اسپانیا به کار خود پایان دادند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، تیم اعزامی از استان خوزستان به ششمین دوره بازی‌های ورزش کارگری جهان ۲۰۱۹، از تاریخ ۱۱ الی ۱۶ تیرماه در شهر تورتوسان – اسپانیا در قالب کاروان پر افتخار ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران در این دوره از مسابقات حضور داشتند و به رقابت پرداختند.

بر این اساس ساسان کریمی شناگر کهنه کار خوزستانی با کسب ۴ مدال طلا، ۸ نقره و ۲ برنز در مجموع ۱۴ مدال رکورددار کسب بیشترین تعداد مدال کاروان شد.

در رشته تنیس روی میز جمال فتاحی صاحب گردن آویز طلا شد و محمود سلیمی‌راد نیز در رشته کشتی ضمن  کسب مدال طلا در  انفرادی آقایان، مدال طلا تیمی را از آن خود کرد.

در پایان مسابقات کشتی‌فرنگی نیز تیم ملی کشتی فرنگی کارگری جمهوری اسلامی ایران با سر مربیگری مجید دهگان از خوزستان در رشته های انفرادی و تیمی بر سکوی قهرمانی ایستاد.

دیگر مدال طلای کاروان اعزامی کارگران جمهوری اسلامی ایران در بخش بانوان نیز توسط  ندا قاسمی زاده در رشته پتانک کسب شد.

گفتنی است، در مجموع استان خوزستان با اعزام ۵ ورزشکار آقا و یک ورزشکار خانم به همراه یک سرمربی، موفق به کسب ۸ مدال ارزشمند طلا و ۸ مدال نقره و ۲ مدال برنز و در مجموع با  ۱۸مدال رنگارنگ به کار خود پایان داد.

کارگران ورزشکار کشورمان در پایان رقابت های بازی های کارگران جهان موفق به کسب ۱۳۸ رنگارنگ  شدند.

لازم به ذکر است، در این دوره از مسابقات که به میزبانی کشور اسپانیا برگزار شد، کاروان ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران از نظر تعداد مدال بهترین عملکرد را نسبت به دوره های گذشته داشت.

کارگران ورزشکار خوزستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر