کد خبر: 778022 A

پیش از ظهر امروز 4 تیرماه نشست مشترک سازمان نیروی انتظامی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر با هدف تعامل بیشتر برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر ماهشهر، نشست مشترک نیروی انتظامی و شبکه بهداشت شهرستان بندر ماهشهر، به منظور تعامل و همکاری بیشتر در راستای بالا بردن ضریب امنیت بیمارستان های تحت پوشش برگزار گردید.

این جلسه با حضور محمد شنبدی، فرماندهی نیرو انتظامی، مسئول حراست و معاون بهداشت شبکه همچنین رئیس بیمارستان حاجیه نرگس برگزار شد.

در این جلسه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر،  با بیان اهمیت حفظ امنیت و آرامش جامعه، اظهار داشت: امنیت پایدار امنیتی است که با مشارکت همه دستگاه ‌های دولتی و تعامل مردم برقرار شود و تمرکز بر تامین منافع عمومی جامعه از محورهای اصلی این ارتباط است.

وی گفت: نیروی انتظامی یکی از بازو های مهم حاکمیت در تامین امنیت جامعه و پیشبرد مؤثر اهداف نظام خواهد بود که در فرهنگ دینی ما منافع عمومی به عنوان بیت المال تعریف شده که حوزه سلامت یکی از این منافع محسوب می‌شود.

شنبدی افزود: نیروی انتظامی می‌تواند در راستای برقراری نظم و امنیت همچنین آرامش این حوزه اقدامی مؤثری را از خود به نمایش بگذار.

همچنین در این نشست در خصوص همکاری و تعامل نیروی انتظامی با شبکه بهداشت و درمان در واحدهای زیر مجموعه شبکه و همچنین بالا بردن ضریب امنیتی بیمارستان های تحت پوشش عوامل به بحث و گفت وگو پرداختند و تبادل نظر کردند.

خبرنگار: سالار قاسم پور

ماهشهر استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر