کد خبر: 777893 A

پیش از ظهر امروز؛

شاعری شهردار جدید اهواز در مراسم معارفه خود، گفت: منافع مردم باید باز ستانده شود؛ این پذیرفتنی نیست که در تاریک خانه ها توافقاتی وجود داشته باشد که منجر به تضییع بیت‌المال و حقوق مردم شود؛ در این زمینه کوتاه نخواهیم آمد و با هیچ کس عقد اخوت نبسته ایم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، موسی شاعری در این مراسم پیش از ظهر امروز سه شنبه ۴ تیرماه در سالن امام خامنه ای مجتمع فرهنگی فجر برگزار شد، اظهار کرد: کتانباف شهردار سابق، دغدغه رشد شهر اهواز را داشت.

وی افزود: جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور، به عنوان رئیس ما یکی از با سابقه دارترین شهرداران کشور است و این، کار ما را بسیار سخت میکند و او واقعا دغدغه توسعه شهر اهواز را دارد.

شاعری ادامه داد: انضباط اداری، مالی و ساختاری باید به عنوان اولویت باید در مجموعه مدیریت شهری حاکم شود.

وی تاکید کرد: منافع مردم باید باز ستانده شود؛ این پذیرفتنی نیست که در تاریک خانه ها توافقاتی وجود داشته باشد که منجر به تضییع بیت المال و حقوق مردم شود؛ در این زمینه کوتاه نخواهیم آمد و با هیچ کس عقد اخوت نبسته ایم.

شاعری با اشاره به اینکه ضرب آهنگ حرکت و توسعه اهواز باید شتابان تر از قبل باشد، تصریح کرد: این کار شدنی است، هرچند مشکلات زیادی وجود دارد اما اعتقاد و ایمان دارم که میتوانیم با کمک هم و همدلی موجود، کارهای خوبی انجام دهیم.

شهردار اهواز خاطرنشان کرد: هیچ کس به تنهایی نمیتواند مشکلات شهر اهواز را حل کند، باید با همدلی، تفاهم، برادری و با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات موجود گام های مؤثری در راه توسعه شهر برداریم.

شاعری بیان کرد: متواضعانه دست همه کسانیکه برای خدمت به شهر و مردم به سوی ما دراز میکنند را به گرمی میفشارم و میبوسم و از همه عناصر تاثیر گذار دانشگاهی، چهره ها، نخبگان، مدیران و مسئولین استدعا دارم به من کمک کنند تا در کنار هم شهر اهواز را به سوی توسعه پیش ببریم.

وی عنوان کرد: اهواز یکی از قطب های علمی کشور است، صنعت، نفت، کارون و مجموعه ظرفیت های عظیم، اقوام گوناگون این امکان را ایجاد میکند تا در کنار هم و تشکیک مساعی گام‌های موثری برداریم.

شهردار اهواز با بیان اینکه من خود را عضو چهاردهم شورای شهر میدانم، بیان کرد: این اولین بار است که شورای شهر به یک نفر از بدنه شهرداری اعتماد کرد. استدعا میکنم در کنار هم تلاش کنیم تا اثبات کنیم اعتماد شورای شهر به یکی از بدنه شهرداری نتایج ارزنده ای به دنبال خواهد داشت.

PicsArt_06-25-02.37.39

PicsArt_06-25-02.40.28

PicsArt_06-25-02.48.54

خبرنگار: مریم جم

عکاس: مریم جم

شهردار اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر