کد خبر: 777881 A

در مراسم تودیع و معارفه مطرح شد؛

استاندار خوزستان با انتقاد از آیین معارفه شهردار جدید اهواز گفت: این آیین ها باید با اخلاق بهتر برگزار شود، کتانباف زحمات زیادی چه در دوران سیل و قبل از آن‌کشیده است باید قدردان تلاش ها بود و در فضایی برادرانه حرکت کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، غلامرضا شریعتی پیش از ظهر امروز سه‌شنبه ۴ تیرماه در آیین معارفه شهردار اهواز ضمن انتقاد به برگزاری آیین معارفه بدون تودیع شهردار سابق، اظهار کرد: از زحمات بی شائبه شهردار سابق تشکر می کنم. این آیین‌ها باید با اخلاق بهتر برگزار شود، اختلاف سلایق پیش پا افتاده است؛ همه ما در اصل برای استقرار و استعلای نظام جمهوری اسلامی تلاش می کنیم و باید همیشه قدردان همدیگر باشیم.

وی افزود: باید نام مراسم را تودیع شهردار قدیم و معارفه شهردار جدید می‌گذاشتیم و برادرانه در کنار یکدیگر حرکت کنیم.

شریعتی ادامه داد: تلاش های شبانه روزی کتانباف در جریان سیل قابل چشم پوشی نیست و زحمات زیادی متحمل شدند که توانستیم این کار را به سرانجام برسانیم.

استاندار خوزستان در ادامه عنوان کرد: شهردار جدید از جوانان با انگیزه با شور، شعور و برنامه است که تلاش دارند در این‌مسیر توسعه گام‌ بردارد.

وی افزود: شاعری انسانی است که می‌خواهد با آنچه در توان دارد به مردم خدمت کند و به تشکیلات شهردادی ناآشنا نیست و در حوزه فرهنگی اجتماعی تلاش کرده و کارنامه روشنی دارد هر چند نقص‌های زیادی در حوزه فرهنگی وجود دارد و باید این نواقص را مرتفع کند و در حوزه های دیگر نیز باید با جدیت حرکت کند.

استاندار خوزستان تاکید کرد: من و شورای تامین از شاعری، شهردار جدید حمایت کامل و قاطع را داریم و امیدواریم با این حمایت، زمینه خدمات بهتر به شهروندان فراهم شود.

PicsArt_06-25-02.46.27

خبرنگار: مریم جم

استاندار خوزستان شهردار جدید اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر