کد خبر: 774642 A

شهیدی نیا:

چهارمین جلسه شبکه تخصصی فرماندهان حادثه شرکت های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، به ریاست فرمانده ارشد HSE و پدافند غیرعامل منطقه و به میزبانی شرکت پتروشیمی بندر امام برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، صبح دوشنبه 27 خردادماه، در این جلسه، ضمن جمع بندی مطالب ارائه شده سخنرانان پیش از خود و تاکید بر رعایت نکات مهم ارائه شده توسط ایشان، اظهار داشت: در راستای طرح توانمند سازی منطقه بخش مهمی به حوزه ی شیمیایی، سایبری و امنیتی اختصاص دارد و در کنار حوزه های عملیاتی، به این بخشها نیز توجه کافی خواهیم داشت.

سید امید شهیدی نیا انسجام و علاقه‌ی مجموعه ی دست اندرکار پدافند غیرعامل شرکت های منطقه نشانه اهمیت موضوع و جدیت شرکتها در دنبال کردن سیستمی این موضوع است و این شرایط قطعا توانمندی منطقه را از این هم بیشتر خواهد کرد.

وی ضمن تاکید بر اثر بخشی هماهنگی و تعامل سطوح بیرونی منطقه در فعالیت های درون منطقه‌ای، افزود: لازم است که توانمندی و آمادگی منطقه برای مسئولین بیرون صنعت تشریح و تبیین شود و این مسئله میتواند در افزایش سطح رضایتمندی اجتماعی و تسهیل در انجام امور داخلی بسیار کمک کننده باشد.

شهیدی نیا در این جلسه که مدیرانی از سازمان پدافند غیرعامل کشور، مدیرانی از پدافند غیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و فرماندهان حادثه شرکتهای پتروشیمی منطقه ویژه حضور داشتند، تاکید کرد: شرکت های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بایستی در اجرای طرح توانمند سازی تمرکز کرده تا برنامه های امسال این طرح گسترده شامل پیاده سازی سیستم فرماندهی صحنه، تهیه طرح های پیش از رویداد (PIP) و در نهایت اجرای رزمایش براساس آنها، با سرعت و دقت انجام شود.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در پایان سخنان خود، مجددا گفت: انتظار داریم تمامی شرکت های منطقه موضوع پدافند غیرعامل را با جدیت دنبال کنند و این موضوع را در تمامی سطوح خود، به عنوان یکی از وظایف اصلی و همیشگی در اولویت قرار دهند.

WhatsApp Image 2019-06-17 at 5.36.02 PM(2)

WhatsApp Image 2019-06-17 at 5.36.02 PM

WhatsApp Image 2019-06-17 at 5.36.03 PM

سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر