کد خبر: 769981 A

مراسم سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) پیش از ظهر امروز دوشنبه ۱۳ خردادماه به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی،  این مراسم با حضور امام جمعه بندر ماهشهر، مدیران عامل شرکت های پتروشیمی، تنی چند از فرماندهان لشکری شهرستان و جمع کثیری از بسیجیان پایگاه های مقاومت شرکت های پتروشیمی، در مسجد الغدیر برپا شد.

حجه الاسلام غبیشاوی، امام جمعه بندر ماهشهر  در بخشی از این مراسم طی سخنانی، گفت: حضرت امام خمینی(ره) با تهذیب نفس، شجاعت و با پشتیبانی از خدا توانست در مقابل دو ابرقدرت غرب و شرق بایستد و انقلاب مردم ایران تا حدی قدرتمند بود که این دو ابرقدرت جهان ناچار شدند بر علیه ایشان متحد شوند.

وی افزود: براساس قواعد دین ما، کسی که ترس از خدا در دلش باشد از هیچ قدرت دیگری نمی‌ترسد. خداترسی و ایمان راسخ همراه با دانش و اطلاعات جامع از شرایط اجتماع و جهان قدرتی به امام داد که حرکت و انقلاب ایشان نقطه ی عطفی در تاریخ بشر شد.

امام جمعه ماهشهر در‌ پایان سخنان خود بیان کرد: پس از ارتحال ایشان، خبرگان رهبری نشستند و در یک انتخاب شایسته، رهبری مقتدر و شاگردی خلف از خمینی کبیر را به رهبری انتخاب کردند و امیدواریم تا ظهور حضرت حجت زیر سایه رهبری داهیانه ی ایشان باشیم.

گفتنی است، تلاوت قرآن مجید و مداحی مداح اهل بیت بخش های دیگری از این برنامه بود.

WhatsApp Image 2019-06-03 at 2.14.48 AM(1)

WhatsApp Image 2019-06-03 at 2.14.46 AM

WhatsApp Image 2019-06-03 at 2.14.48 AM

سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر