کد خبر: 769350 A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان مطرح کرد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: اجرای طرح فطرانه جمعیت هلال احمر خوزستان در مناطق سیل زده استان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، علی خدادادی اظهار کرد: در طول اجرای طرح فطرانه، بیش از ۲۰ هزار بسته غذایی، بهداشتی و زیستی یک ماهه به خانواده های آسیب دیده از سیل اخیر خوزستان، اهدا می شود.

وی افزود: این طرح علاوه بر کمک های مستمر به آسیب دیدگان از سیل، تهیه و توزیع بسته های غذایی، بهداشتی و زیستی را در بین سیل زدگان شامل می شود.

خدادادی تصریح کرد: اقلام مورد نیاز برای تهیه این بسته های اهدایی، توسط خیرین، سازمان ها، نهادها، شرکت ها و مؤسسات مختلف از سراسر کشور به استان خوزستان ارسال شده است.

وی ادامه داد: توزیع اقلام بهداشتی، غذایی و زیستی در قالب این طرح از روستای ابومشیلش شهرستان کارون آغاز شد و در بیش از ۲۰۰ روستا و منطقه سیل زده اجرا می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان خاطرنشان کرد: بسته های بهداشتی شامل شامپو، صابون، دستمال کاغذی، پد بهداشتی بانوان، پودر لباسشویی، مایع ظرفشویی و سایر اقلام مورد نیاز هستند.

وی عنوان کرد: همچنین بسته های غذایی ماهه، از یک کیسه برنج مرغوب، روغن مایع، قند، چای، حبوبات، شکر و انواع کنسروجات تشکیل شده است.

خدادادی بیان کرد: در این طرح، اقلامی از قبیل البسه، پتو، کفش و دمپایی به میزان محدود نیز وجود دارد.

لازم به ذکر است، اجرای طرح «فطرانه» از ۲۵ ماه مبارک رمضان به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر در مناطق سیل زده آغاز شد و تا پایان این ماه ادامه دارد.

WhatsApp Image 2019-06-01 at 8.07.51 AM

WhatsApp Image 2019-06-01 at 8.07.52 AM

WhatsApp Image 2019-06-01 at 8.07.53 AM

جمعیت هلال احمر خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر