کد خبر: 766330 A

سردار عباس‌زاده خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 3 میلیارد و 600 میلیون ریال کالای قاچاق در بازرسی از یک انبار دپو در شهرستان آبادان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سردار حیدر عباس‌زاده ضمن تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و ارز، اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی آبادان با تحقیقات تخصصی یک دستگاه اتوبوس را حین تخلیه بار قاچاق در انباری شناسایی کردند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: ماموران پلیس با هماهنگی مرجع قضائی در بازرسی از انبار مذکور انواع کالای قاچاق از قبیل 10 کولر گازی، 31 عدد کپسول گاز و دینام کولر، 16 دستگاه ماشین اصلاح، 19 عدد آبمیوه گیری، 20 حلقه لاستیک خودرو، 23 طاقه چمن مصنوعی و تعداد زیادی لوازم آشپزخانه فاقد هرگونه مجوز گمرکی کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را 3 میلیارد و 600 میلیون ریال برآورد کردند، گفت: در این رابطه 2 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: عملکرد قاچاقچیان مخل تولید ملی بوده و سلامت جامعه و اقتصاد داخلی را مورد هدف قرار می دهد، از این رو تلاش پلیس برای مبارزه با اخلالگران اقتصادی با قوت بیش از پیش ادامه دارد.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر