کد خبر: 764910 A

شهیدی نیا تشریح نمود؛

رئیس شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، گفت: شرکت های پتروشیمی مستقر در این منطقه، در راستای انجام مسئولیت اجتماعی و در ادامه کمک های خود به سیل زدگان استان خوزستان، تهیه تعداد ۱۵۰ دستگاه کانکس برای اسکان اضطراری به مناطق سیل زده را در دستور کار خود قرار دادند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی، سیدامید شهیدی نیاضمن اعلام این خبر، افزود: پس از رسیدگی های اولیه به هموطنان سیل زده در قالب انجام کمک های لجستیک و پشتیبانی، با تغییر نیازهای سیل زدگانی که سرپناه خود را در گرمای خوزستان از دست داده بودند، شرکتهای پتروشیمی گام دیگری برداشتند.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، بیان داشت: در همین راستا با درخواست استانداری خوزستان و با مشارکت شرکت های پتروشیمی منطقه، تعداد 150 دستگاه کانکس با اعتبار بالغ بر 20 میلیارد ریال جهت اسکان سیل زدگان به مناطق شوش، حمیدیه، سوسنگرد و دشت آزادگان در حال ساخت است که تاکنون تعداد 50 دستگاه از آنها در این مناطق استقرار یافته است.

وی ادامه داد: شرکت های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، از ابتدای بروز بحران سیل در استان، همدوش با سایر نهادها و با هماهنگی نهادهای ذیربط، تمام توان خود را جهت کمک رسانی و رفع نیازهای عزیزان سیل زده بکار گرفته است.

 

منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر امام سیل خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر