کد خبر: 764019 A

سرپرست شهرداری اهواز:

سرپرست جدید شهرداری اهواز گفت: شهادت میدهم که هیچ کدام از اعضای شورای شهر اهواز برای انتصاب و یا مدیریت امور شهری، هیچ درخواست شخصی از من نداشته اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، موسی شاعری ظهر امروز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، در هفتاد و نهمین جلسه شورای شهر اهواز که منجر به عزل کتانباف شد، ضمن تشکر از حسن اعتماد اعضای شورای شهر کلانشهر اهواز، اظهار کرد: هدف ما تلاش برای ایجاد همدلی بیشتر بین اعضای شورای شهر، مجموعه مدیران و مردم اهواز با مدیریت  ارشد اهواز است.

وی افزود: از کتانباف (شهردار سابق اهواز) به دلیل تحمل مشکلات فراوان شهر اهواز و تلاش در جهت رفع این معضلات تشکر می کنم.

شاعری تصریح کرد: برای نخستین بار است که شورای شهر به یک نفر از بدنه شهرداری برای تصدی مدیریت شهر اهواز اعتماد می کند.

وی ادامه داد: از همه عزیزان و نمایندگان عالی استان و همه متنفذین در جهت پیشرفت شهر اهواز و از اصحاب رسانه نیز برای نقد منصفانه درخواست امداد و کمک دارم.

سرپرست شهرداری اهواز خاطرنشان کرد: شهادت میدهم هیچ کدام از اعضای شورای شهر هیچ گونه درخواست شخصی مبنی بر مدیریت امور شهری و انتصاب از من نداشته اند و همه بر این مسئله تاکید داشتیم که برای انتخاب افراد توانمند در مدیریت شهر تلاش کنیم و به سمت همدلی و همگرایی پیش برویم.

وی تاکید کرد: رای شورا نشان دهنده نگاه ویژه به بدنه شهرداری است و این تاکید و توجه شورا مبنی بر استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های درون شهرداری است.

شاعری در پایان ضمن تشکر مجدد از کتانباف، از اعضای شورای شهر درخواست کرد با اتحاد و همدلی در راه حل معضلات و توسعه شهر اهواز گام برداریم.

لازم به ذکر است موسی شاعری ظهر امروز با ۱۱ رای موافق اعضای شورای شهر کلانشهر اهواز به عنوان سرپرست شهرداری اهواز منصوب شد.

خبرنگار: مریم جم

شورای شهر اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر