کد خبر: 763397 A

طی مراسمی صورت گرفت؛

طی آئینی، رئیس دادگستری آبادان تقدیرنامه‌هایی که از سوی رئیس کل دادگستری خوزستان در راستای تجلیل رئیس قوه قضائیه برای برخی از قضات این دادگستری در نظر گرفته شده بود را به آنان اهدا کرد. 

به گزارش خبرنگار ایلنا از آبادان، سیروس محمدی زاده در آیین تجلیل از قضات نمونه که در سالن جلسات دادگستری این شهر برگزار شد با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: رمضان ماه خدا، برکت و غفران و بخشش و نزول ملائک الهی است.

وی افزود: رمضان را ماه ضیافت الهی نامیده‌اند چون در این ماه خداوند تبارک و تعالی در نهایت کرامت و مهربانی از بندگان پذیرایی می‌کند و به فرموده پیامبر اسلام(ص) خداوند بر خود واجب کرده در این ماه گناهان انسان را ببخشد.

رئیس دادگستری آبادان با اشاره به خدمات رسانی کارکنان این دادگستری تاکید کرد: کارکنان این دادگستری به گونه‌ای تلاش کردند که باعث تقدیر آیت‌الله رئیسی«رییس قوه قضائیه» شد و در همین راستا تقدیرنامه‌هایی از سوی رییس کل دادگستری استان خوزستان آماده شده است.

محمدی زاده عنوان کرد: به طور حتم نتیجه عملکرد شایسته کارکنان دادگستری آبادان، رضایتمندی مردم شریف و ولایتمدار آبادان است و اعتقاد داریم روحیه جهادی این کارکنان تلاشگر همچنان ادامه خواهد داشت. 

دادگستری آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر