کد خبر: 761952 A

سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت در خوزستان با حضور ۶۰ غرفه در حوزه‌های مختلف قرآنی از تاریخ ۲۱ تا ۲۷ اردیبهشت‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی خوزستان آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، عصر شنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه آیین گشایش سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت با حضور تنی چند از مسئولان در اهواز، محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی خوزستان با حضور ۶۰ غرفه در حوزه‌های متفاوت قرآنی فعالیت خود را آغاز کرد.

در سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان امسال، ۶۰ غرفه در حوزه‌های مختلف قرآنی حضور دارند.

نمایشگاه قرآن و عترت سال‌جاری در اقدامی متفاوت به موسسات قرآنی استان اجازه داده تا فعالیت‌های خود را در زمینه‌های مختلف قرآنی ارائه دهند، همچنین به موسسات تبلیغی و جهادی استان نیز غرفه‌ای برای ارائه فعالیت‌های خود در روستاها اختصاص داده شده است.

برای نخستین بار همزمان با برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت در خوزستان، غرفه‌ای نیز در نمایشگاه بزرگ قرآن کریم تهران به استان خوزستان اختصاص داده شده است.

در این آیین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اظهار داشت: خوزستانی‌ها در مقاطع مختلف حفظ و تلاوت و قرائت قرآن در کشور سرآمد هستند.

محمد جوروند افزود: بیش از ۱۱۰۰ کانون فرهنگی مساجد در استان، روستاها و مناطق عشایری فعالیت کرده و مدیریت می شوند و تنها در منطقه خسرج ۴۰ حافظ کل قرآن داریم که باید عمیق تر به آن نگاه کرد.

وی تصریح کرد: هر ساله استقبال خوبی از نمایشگاه قرآن و عترت صورت گرفته و امسال نیز بیشتر محتوایی به موضوع قرآن نگریسته شده است.

لازم به ذکر است، نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان از  تاریخ ۲۱ تا ۲۷ اردیبهشت‌ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۳ در اهواز، محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان پذیرای بازدید کنندگان است.

WhatsApp Image 2019-05-11 at 8.06.42 AM

خبرنگار: مریم جم

نمایشگاه قرآن و عترت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر