کد خبر: 760544 A

سردار عباس‌زاده اعلام کرد:

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری اعضای باند بزرگ سرقت سیم برق و تجهیزات مخابراتی با 30 فقره سرقت در شهرستان "اهواز" خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق و تجهیزات مخابراتی در شهرستان "اهواز"، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارکنان فرماندهی انتظامی اهواز قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران کلانتری 16 فرماندهی انتظامی "اهواز" با بررسی آثار به جا مانده از سرقت و تحقیقات تخصصی سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سردار عباس زاده با بیان اینکه سارق دستگیر شده به همدستی 2 مالخر اعتراف کرد، بیان کرد: ماموران پلیس با اقدامات فنی 2 متهم را شناسایی و دستگیر کردند که در بازرسی از پاتوق آنان مقدار تقریبی 5 تن سیم فشار قوی برق، 5 دستگاه کولر، تعدادی پمپ آب منزل، 3 باطری مربوط به تجهیزات مخابراتی گران قیمت و کمیاب کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: متهمان دربازجویی به 30 فقره سرقت سیم برق و تجهیزات مخابراتی در سطح شهرستان "اهواز" اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شدند.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر