کد خبر: 756127 A

با صدور پیامی صورت گرفت؛

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، با صدور پیامی، روز جهانی کارگر را تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی، متن پیام تبریک سید امید شهیدی نیا به مناسبت "روز جهانی کارگر" به شرح زیر است:

"کارگر"، واژه مقدس و ارزشمند در قاموس بشری به ویژه در فرهنگ دینی و ملی ماست  و مصادیق آن نیز سرمایه های گران قدری هستند که به وجودشان در عرصه تولید و صنعت کشور می بالیم. از این رو ارج نهادن به مقام گران سنگ کارگران به عنوان سرمایه های حرکت چرخه تولید کشور، وظیفه همه ماست و بر این اساس به پاس خدمات صادقانه این عزیزان، تلاش شان را گرامی می داریم .

خرسندیم که در خانواده بزرگ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، در کنار این عزیزان که خدمات ارزنده و سهم بزرگی را در افزایش رونق تولید دارند و در این مقطع حساس نیز با درک بیشتر شرایط کشورمان و در سایه همدلی و هم افزایی، همراه سایر عوامل، در حرکت به سوی تعالی و پیشرفت عزت و عظمت ایران اسلامی گام بر می دارند، هستیم.

 لذا اینجانب با تبریک مجدد روز کارگر به تمامی کارگران گرامی، به ویژه همکاران ارجمندم در "سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی" از تلاش مجدانه شما عزیزان قدردانی نموده، سلامتی و توفیق روز افزونتان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

روز جهانی کارگر سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر