کد خبر: 751680 A

در جلسه مدیریت بحران شهرستان حمیدیه که با حضور سرپرست فرمانداری این شهرستان و سایر اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، مدیرعامل شرکت گل گهر سیرجان، از احداث مجتمع ورزشی در بخش مرکزی شهرستان حمیدیه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، شاهین هاشمی سرپرست فرمانداری حمیدیه در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان استان  معین در جهت رفع معضلات ناشی از سیل در این شهرستان، گزارشی از وضعیت شهرستان را ارائه کرد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت کاهش آسیب های ناشی از سیلاب در روستاهای حمیدیه  همچنین تحکیم سیل بندهای شهر، خواستار همکاری بیش از پیش در زمینه بازسازی منازل سیل زده و خسارت دیده سطح شهرستان شد.

در ادامه این‌جلسه تقی زاده مدیرعامل شرگت گل گهر سیرجان با اشاره به بحران ناشی از طغیان رودخانه کرخه در حمیدیه و انتخاب استان کرمان بعنوان معین شهرستان حمیدیه، قول مساعدت و همکاری در تمامی زمینه ها بویژه روستاهای سیل زده داد.

وی با بیان اینکه مبلغ  ۱۰۰ میلیارد ریال جهت رفع معضلات سیلاب اخیر در شهرستان حمیدیه اختصاص داده شده است، گفت: در نظر داریم یک  مجتمع ورزشی در بخش مرکزی حمیدیه با اعتبار بیش از ۱۰ میلیارد ریال احداث کنیم.

مدیر شرکت گل گهر سبرجان بیان کرد: اعتبار این مجتمع ورزشی از حقوق یک روز کارکنان شرکت گل گهر سیرجان کسر می شود.

در پایان جلسه، سرپرست فرمانداری شهرستان حمیدیه  ضمن تقدیر از نگاه ویژه مدیرعامل شرکت گل گهر سیرجان و مسئولان دیگر استان معین، گفت: امیدواریم شرکت فولاد خوزستان که به عنوان معین شهرستان معرفی شده است هماننده شرکت فوق الذکر نگاه ویژه به شهرستان شهید پرور حمیدیه داشته باشد.

WhatsApp Image 2019-04-15 at 2.04.41 PM(1)

حمیدیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر