کد خبر: 751519 A

سرپرست فرمانداری شهرستان رامشیر خبر داد:

​​سرپرست فرمانداری شهرستان رامشیر گفت: نیروها و ماشین آلات شهرستان رامشیر برای ترمیم سیل بندهای شادگان بسیج و اعزام شدند. 

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، امروز دوشنبه 26 فروردین ماه سید مجید حسینی نژاد با اعلام این خبر اظهار داشت: 7 کامیون، یک لودر و کمرشکن و قایق به همراه نیروی انسانی به شهرستان شادگان به منظور کاهش خسارات ناشی از سیل در حال خدمات رسانی است.

وی در رابطه با تجهیزات و ماشین آلات ارسالی به مناطق سیل زده شهرستان شادگان توضیح داد: با توجه به نیاز تجهیزات و ماشین آلات در مناطق سیل زده متناسب با اعلام مدیرکل شورای هماهنگی مدیریت بحران استان امروز ارسال گردید.

سرپرست فرمانداری شهرستان رامشیر ادامه داد: با توجه به روحیه نوع دوستی مردم شریف شهرستان رامشیر گروه های مختلفی با هماهنگی این فرمانداری به صورت خودجوش چندین محموله از جمع آوری اقلام مورد نیاز و کمک مردمی از روز اول بحران به هم استانیها ارسال گردید و همچنین تاکنون مبلغ بالاتر از مبلغ پیش بینی شده وجه نقد اهدا و نیز بیش از 30 دستگاه از ماشین آلات سنگین و بالغ بر 500 نفر نیروی انسانی به سیل زدگان اعزام شده است.

حسینی نژاد در پایان اعلام آمادگی این شهرستان از مردم سیل زده هم استانی جهت اسکان در این شهرستان، خاطرنشان کرد: این شهرستان همچنان یکی از شهرهای مهمان نواز استان هست و تا پایان بحران و رفع مشکلات و تا حصول شرایط عادی در استان مردم شریف این شهرستان با تمامی ظرفیت های موجود در کنار آسیب دیدگان سیل خواهند بود.

IMG-20190415-WA0046

IMG-20190415-WA0043

IMG-20190415-WA0044

رامشیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر