کد خبر: 746017 A

علی محمدی:

معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خوزستان گفت: در حادثه سیل نوروز امسال از تمام ظرفیت و تجهیزات خود در جهت کمک به مردم استفاده می کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، علی محمدی امروز چهارشنبه ۱۴ فروردین ماه، اظهار کرد: بروز سیلاب به‌دلیل بارش‌های اخیر در استان‌های بالا دستی و سرازیر شدن حجم بالای آب به استان خوزستان، خسارت‌های را همراه داشته، لیکن درصددیم با فعالیت شبانه‌روزی کارکنان تلاشگر و استفاده از تمامی ظرفیت امکانات و تجهیزات به مردم شریف استان کمک رسانی کنیم.

وی افزود: یکی از راه‌های ایفای مسئولیت‌های اجتماعی هر سازمان، کمک رسانی به مردم در حوادث غیر مترقبه است و مجموعه فولاد خوزستان وظیفه خود دانسته در این خصوص پیشقدم باشد و خدمت جهادی به مردم عزیز را تا رفع مشکلات بوجود آمده ادامه دهد.   

محمدی تاکید کرد: در ادامه امدادرسانی‌ها به ساکنان مناطق سیل‌زده و تلاش برای ترمیم مسیرهای ارتباطی و ایجاد سیل بند، با هماهنگی ستاد بحران استان، ۳۰۰ تُن سرباره از محل شرکت بارگیری و برای اجرای سیل بند در منطقه کوی سید خلف شهرستان اهواز که در معرض طغیان رودخانه قرار دارد تخلیه گردید و با همت کارکنان و بسیجیان، احداث و تقویت سیل بند در حال انجام است.

وی ادامه داد: جهت رفاه حال میهمانان نوروزی و شهروندان و همچنین با توجه به آب گرفتگی و احتمال طغیان آب در سواحل رودخانه کارون، در روز طبیعت پذیرای بیش از ۱۵ هزار تَن از مراجعین عزیز به منطقه دویست دستگاه فولاد خوزستان بودیم و در پایان این روز تمامی این عزیزان این محل را با سلامت ترک کردند.

معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خوزستان در پایان گفت: در کنار ارسال سرباره جهت ترمیم مسیرهای ارتباطی و احداث سیل بند، بکارگیری ماشین آلات سنگین راه سازی، اهدای چادر و گونی، مساله ای که برای ما اهمیت دارد، سلامت شهروندان عزیز است که در این خصوص نیز با دستور مدیریت عامل شرکت، غذای گرم بهداشتی و آب آشامیدنی بصورت مستمر در اختیار ساکنان این مناطق قرار می گیرد.

فولاد خورستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر