کد خبر: 742584 A

مدیرکل انتظامی و مرزی استانداری خوزستان:

مدیرکل انتظامی و مرزی استانداری خوزستان گفت: اوضاع کاملا به حالت عادی برگشته و هیچ گونه مورد امنیتی و انتظامی که باعث اخلال در نظم و امنیت عمومی شهرستان های دزفول و اندیمشک شود ، وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، رضا نجاتی در حاشیه جلسه شورای تامین استان، پیرامون اتفاقات اخیر در دزفول و اندیمشک اظهار داشت: بحمدالله اوضاع کاملا به حالت عادی برگشته و هیچ گونه مورد امنیتی و انتظامی که باعث اخلال در نظم  و امنیت عمومی شهرستان های دزفول و اندیمشک شود ، وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه در پی اختلاف مرزی بین دو شهرستان دزفول و اندیمشک که سابقه چندین ساله دارد، گفت: بین تعداد محدودی از جوانان و افراد دو شهرستان در مورخه ۲۹ اسفندماه ۹۷ نزاعی دسته جمعی به وقوع پیوست که در این رابطه متاسفانه تعدادی از طرفین بو سیله سلاح شکاری  مجروح و مصدوم شدند، که غالب این افراد به صورت سرپایی مداوا و از مراکز درمانی مرخص شدند.

مدیرکل انتظامی و مرزی استانداری خوزستان افزود: شورای تامین استان و شورای تامین دو شهرستان تشکیل گردید و همچنان به طور دقیق اوضاع را رصد و دنبال می نماید و با افرادی که احتمالا بخواهند در این فضا سوءاستفاده نمایند برخورد لازم بعمل خواهدآمد.

نجاتی در پایان بیان کرد: موضوع شناسائی و دستگیری مسببین و محرکین و اخلالگران نظم عمومی در دستور کار شورای تامین استان قرارگرفته است و با برهم زنندگان نظم عمومی و امنیت این دو شهرستان  مطابق قانون با قاطعیت برخورد می شود و در این زمینه با هیچ کسی مماشات نخواهد شد.

دزفول اندیمشک اعتراض مردم دزفول واندیمشک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر