کد خبر: 737100 A

سرهنگ صالحی خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان، گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان، عاملان آدم ربایی در شهرستان اهواز دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سرهنگ سید محمد صالحی اظهار داشت: در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی و تشکیل پرونده مبنی بر ربوده شدن همسرش و درخواست مبلغ 3 میلیارد ریال از سوی آدم ربایان، پرونده برای رسیدگی و پیگیری موضوع به اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان خوزستان ارجاع شد.

وی افزود: اقدامات و تحقیقات گسترده ای درخصوص یافتن نامبرده انجام تا اینکه از طریق شماره خودرویی که متهمان به وسیله آن اقدام به آدم ربایی کرده بودند، شناسایی و در نهایت عامل اصلی در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ صالحی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس آگاهی در تحقیقات کامل از نامبرده دریافتند که عامل اصلی آدم ربایی با کمک 2 نفر دیگر از همدستانش پس از ربودن فرد مذکور، وی را در مخفیگاهشان به گروگان گرفته اند که مأموران پس از شناسایی مخفیگاه آنان به محل اختفای متهمان اعزام و در یک عملیات ضربتی، هر 2 متهم را دستگیر کرده و فرد ربوده شده را نجات دادند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان ادامه داد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های ماموران، ابتدا منکر مشارکت در آدم ربایی شدند، اما در برابر بازجویی تکمیلی کارآگاهان به ناچار لب به اعتراف گشوده و اذعان داشتند که با توجه به مشکلات قبلی که با فرد ربوده شده داشتند، نقشه ربودن او را طراحی کردند.

به گفته سرهنگ صالحی، متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر