کد خبر: 734073 A

خبر خوش برای هندیجانی ها؛

دفتر خدماتی پلیس + 10 پس از گذشت 15 سال از شهرستان شدن بندر هندیجان، با پیگیری خبرنگار ایلنا و پشتیبانی فرمانداری در این شهر مستقر شد.

به گزارش ایلنا از بندر هندیجان، پلیس +10 از مؤسسات خدمات رسان مهم نیروی انتظامی که اکثر فعالیت ها و خدمات نیروی انتظامی از این بخش به مردم ارائه می‌شود، بالاخره بعد از پیگیری‌های مکرر، در هفتم اسفندماه 1397 به ‌صورت اجرایی و عملیاتی در سطح شهرستان هندیجان آغاز به کار کرد.

سرهنگ بازنشسته نیروی انتظامی بورزو ارسلان پور مسئول دفتر خدمات انتظامی پلیس + 10 شهرستان هندیجان است که فرمانداری هندیجان در جهت حمایت از این دفتر و رفاه حال مردم یک ساختمان با دو اتاق را به‌ صورت رایگان در اختیار این دفتر گذاشته است.

علی بویری فرماندار هندیجان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در بندر هندیجان، اظهار داشت: با توجه به مستقر نبودن برخی ادارات، سازمان ها و مؤسسات خدماتی، ما پیگیر استقرار آن‌ها هستیم که تاکنون اداره محیط ‌زیست، ثبت ‌اسناد، آبفا روستایی، پلیس + 10 را مستقر کرده ایم.

وی افزود: باید همه ادارات در شهرستان مستقر شوند. این پذیرفتنی نیست که مردم برای کارهای اداری باید راهی شهرهای اطراف شوند.

خبرنگار: محمد مهدی صادقی

هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر