کد خبر: 733720 A

سرپرست فرمانداری حمیدیه تاکید کرد:

سرپرست فرمانداری حمیدیه در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم جهاد عشایر عرب خوزستان، بر باشکوه تر از گذشته برگزار نمودن این مراسم تاکید و خواستار استفاده از تمام ظرفیت ها جهت انعکاس این رویداد شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، شاهین هاشمی در این جلسه با اشاره به اهمیت مراسم حماسه جهاد عشایر خوزستان، گفت: این مراسم باید باشکوه تر از گذشته و در خور و شأن شهدای این حماسه بزرگ برگزار شود.

وی در ادامه با بیان اینکه اجرای این رویداد باید به گونه ای باشد که در سطح استان، ملی نمایان و ملموس شود، خاطر نشان کرد: انعکاس این رویداد نیازمند استفاده از ظرفیت ها و بر برنامه ریزی مناسب دقیق و ویژه است.

نماینده عالی دولت در شهرستان حمیدیه افزود: تلاش تمامی دستگاه ها باید در راستای ایجاد زمینه ای مناسب در جهت فراهم نمودن شرایط افزایش گردشگران و در پی آن معرفی ظرفیت ها و تاریخ این مرز و بوم به علاقه مندان شود.

هاشمی در پایان جلسه، ضمن دعوت از تمام عشایر غیور، مردم شهرستان و استان جهت شرکت در مراسم ملی و مذهبی، گفت: مراسم مذکور روز یکشنبه مورخ 12/12/97 از ساعت 9 الی 11 در محل یادمان جهاد عشایر عرب خوزستان واقع در بخش گمبوعه این شهرستان برگزار می گردد.

WhatsApp Image 2019-02-27 at 12.14.05 AM

حمیدیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر