سرخط خبرها:
کد خبر: 733603 A

مدیر پایگاه میراث جهانی سازه‎های آبی - تاریخی شوشتر مطرح کرد:

مدیر پایگاه میراث جهانی سازه‎های آبی - تاریخی شوشتر در جلسه شورای نوروزی این پایگاه، توسعه ظرفیت‎های گردشگرپذیری را اولویت فعالیت پایگاه میراث جهانی شوشتر در ایام نوروز دانست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، محمدحسین ارسطوزاده اظهار کرد: باتوجه به نزدیک شدن ایام نوروز و وجود قابلیت، استعداد و ظرفیت‎های متعدد گردشگری در شهرستان شوشتر، همه کارمندان این پایگاه جهانی هم و غم خود را خواهیم گذاشت تا میزبانی ویژه‎ای از گردشگران نوروزی داشته باشیم.

وی بیان کرد: خوشبختانه شهرستان شوشتر طی سالیان اخیر، با وجود سازه‎های بی‎نظیر و منحصر به فرد و همت تمام مسئولان و انجمن‎های مردم‎نهاد، نگاه میلیونی گردشگران در سرتاسر این کره خاکی را به خود معطوف کرده است.

مدیر پایگاه میراث جهانی سازه‎های آبی - تاریخی شوشتر ابراز امیدواری کرد: با توجه به ظرفیت‎‌های موجود، شوشتر این قابلیت را دارا است که در سال 1398 یکی از پرفروغ‎ترین سال‎های خود را در موضوع بازدید و جذب گردشگر داشته باشد. 

وی توسعه ظرفیت‎های گردشگرپذیری را اولویت فعالیت پایگاه میراث جهانی شوشتر در ایام نوروز عنوان و خاطرنشان کرد: درخصوص هماهنگی به منظور پاک‎سازی آثار، رفع نواقص و ارائه خدمات گردشگری، برگزاری جلسات هماهنگی با راهنمایان گردشگری، انجام امور تبلیغاتی و معرفی سازه‎ای آبی و نیز تهیه برنامه کاری پایگاه در ایام تعطیل،  دستورکاری تهیه و در اختیار عوامل پایگاه داده شده است که با عملی شدن این موارد امیدواریم میزبانی شایسته برای عموم گردشگران و مسافران نوروزی در سال جدید باشیم.

میراث فرهنگی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر