کد خبر: 730375 A

سرپرست فرمانداری حمیدیه تاکید کرد:

سرپرست فرمانداری حمیدیه ضمن تاکید بر خدمت رسانی هرچه بهتر به مهمانان نوروزی، خواستار معرفی هرچه بهتر قابلیت ها و جاذبه های گردشگری شهرستان شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، شاهین هاشمی در جلسه خدمات سفر شهرستان ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم این شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن، به موضوع جلسه و تشکیل مرتب جلسات کمیته های ستاد خدمات سفر حمیدیه اشاره نمود و اظهار داشت: گردشکری یکی از ظرفیت های مهم شهرستان است که باید آن را مد نظر گرفت.

رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان حمیدیه بر معرفی هرچه بهتر قابلیت و جاذبه های گردشگری وتاریخی شهرستان، آمادگی و تعامل کمیته های مربوطه در خصوص برنامه ریزی جهت خدمت رسانی و فراهم نمودن زمینه های لازم برای حضور مسافران با بهره گیری حداکثری از امکانات موجود تاکید کرد.

وی افزود: به منظور خدمت رسانی مطلوب تر و ترویج و تسهیل امر گردشگری و همچنین پاسخگویی به میهمانان نوروزی، دستگاه های اجرایی شهرستان با هم افزایی، همکاری و هماهنگی حداکثر توان خود را بکار گیرند.

هاشمی در پایان اظهار امیدواری کرد و گفت: با تعامل و همدلی تمام ادارات شهرستانی، بتوانیم ایام خوشی را برای مسافران نوروزی رقم بزنیم.

حمیدیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر