کد خبر: 729259 A

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آیین بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی با حضور بخشدار مرکزی اهواز، مدیریت گاز استان خوزستان، مسئولین محلی و جمعی از روستائیان، در روستای عشاره بزرگ بخش مرکزی اهواز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، بخشدار مرکزی اهواز با تقدیر و قدردانی از زحمات و پیگیری استاندار خوزستان، فرماندار شهرستان اهواز و مدیریت شرکت گاز در اجرای این پروژه، اظهار داشت: چهل هزار متر شبکه گذاری شده است و با اجرای این پروژه 430 خانوار روستایی از نعمت گاز برخوردار شدند.

علی بلم چی افزود: به برکت این انقلاب و رهبری مقام معظم رهبری در دورترین نقاط کشور نعمت گاز به همه مردم رسیده است.

وی ادامه داد: نواقصی وجود دارد و برخی از روستاهای بخش مرکزی اهواز به دلیل تغییر قیمت ها و عدم تامین اعتبار بهره مندی مردم از گاز طبیعی به تعویق افتاده که در آینده نزدیک این چند روستای باقیمانده نیز از این نعمت برخوردار خواهند شد.

بلم چی گفت: مردم شایسته برخوردار بودن از نعمت گاز را دارند و امیدوارم که بتوانیم خدمتگذار خوبی برای مردم باشیم و همه اینها به دلیل وجود این انقلاب است که با هدایت حکیمانه مقام معظم رهبری چهل  سالگی را پشت سر گذاشتیم و موفقیت های بسیار بزرگی را رقم زدیم.

بخشدار مرکزی اهواز عنوان کرد: با دیدن این  توطئه ها که از پیروزی انقلاب تاکنون بر علیه کشورمان صورت گرفته است، با توجه به وجود این دشمنی ها این دستاوردها را باید دید و اگر منطقی به این موضوع نگاه کرده وعادلانه قضاوت کنیم به نسبت فشارهایی که دشمنان خارجی و ایادی آنها به این انقلاب و مملکت در منطقه طراحی کردند، این دستاوردها بسیار قابل توجه است.

وی ادامه داد: هرچند توجیه پذیرکاستی ها و نواقص نیست و امیدواریم به مرور بتوانیم به همت مدیران، دانشمندان، مسئولان، کادر فنی و مهندسین بومی این کشور، مشکلات را رفع کرده و پیشرفت ها ادامه داشته باشند.

فرمانداری اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر